Caiua Carrancas Villa
Caiua Carrancas Villa biedt uitzicht op de berg en nodigt gasten uit om de Cachoeira da Esmeralda te bezoeken, op 3 km verderop.
De hut is binnen een autorit van 10 minuten van de Poço do Coração gelegen.
Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een bubbelbad, een apart toilet en een douche. Handdoeken zijn inbegrepen voor extra comfort.
Caiua Carrancas Villa is uitgerust met een koelkast en glaswerk om zelf te koken in een eetgedeelte.
- Locale bezienswaardigheiden
- Cachoeira do Moinho4,2 km
- Mirante2,7 km
- Salomao Waterfall4,2 km
- Cachoeira da Esmeralda3,6 km
- Fumaca-watervallen2,9 km
- Poco Do Sossego3,2 km
- de Poço do Coração2,6 km
- Luchthavens
- Luchthaven Major-Brigadeiro Trompowsky173 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
Kamervoorzieningen
- Mini bar
- Eettafel
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Biedt Caiua Carrancas Villa een draadloze internetverbinding?
Ja, Caiua Carrancas Villa biedt WiFi aan. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in Caiua Carrancas Villa?
Caiua Carrancas Villa biedt geen ruimte aan huisdieren. - ❓
Biedt Caiua Carrancas Villa een mooi uitzicht?
Gasten van Caiua Carrancas Villa hebben uitzicht op de berg.